Винниківчан просять не паркувати авто на влаштованому хіднику по вул.Шевченка

pixlr_20170414145547465

На замовлення Винниківської міськради завершено влаштування хідника на вул.Шевченка.

«Пішохідна стежка до КЦ «Дозвілля» брукована для зручного і якісного переміщення мешканців, також завершено вирівнювання та фарбування огорожі вздовж серпантину на вул.Шевченка, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Однак, тротуари вулиць міста, в тім числі й щойно завершений, перегороджені автомобілями.

Звертаємось до мешканців з проханням не нехтувати правилами дорожнього руху, не заїжджати на пішохідну частину вулиці, що створює дискомфорт пішоходам і руйнує хідник”.

Нагадаємо, тротуар (хідник) — елемент вулиці, призначений для руху пішоходів, який прилягає до проїзної частини, або відокремлений від неї газоном. Порушення правил дорожнього руху несе за собою адміністративну відповідальність.

На фото: тротуар до і після брукування.

Share on Facebook10Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Липень