26.03.2018

Винниківчан просять долучитись до загальноміської толоки

images1

Винниківська міськрада звертає увагу мешканців міста на необхідність впорядкувати вулиці, сквери, площі, парки, прибудинкові території.

30-31 березня відбудеться загальноміська толока у Винниках. Зокрема, посадовці місцевої ради прибиратимуть у приміщенні ДНЗ №162.

«У приміщеннях першої черги садочку, де завершено ремонтні роботи, наші працівники митимуть вікна, двері, підлоги, тим самим, готуючи приміщення до здачі. Комунальні служби міста матимуть свої визначені місця, де прибиратимуть.

Передусім, просимо усіх мешканців долучитися до акції і навести лад на своїх прибудинкових територіях», – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Також влада просить долучитись до толоки підприємців, щоб зробити наше місто чистішим.

Share on Facebook26Share on Google+0Tweet about this on Twitter

10.2018