т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

08.09.2016

Винниківчан просять долучитись до формування графіку руху «Школярика»

11160345

Винниківська міськрада формує графік руху «Школярика» і просить винниківчан висловити свої пропозиції.

Про це йшлося на спільній нараді заступника міського голови Винник Богдана Шустера із представниками шкіл у Винниках.

«Розпочався навчальний рік і ми корегуємо розклад руху шкільного автобуса, зважаючи на побажання мешканців. Попередній графік, минулого навчального року, буде розвішений у всіх школах і запропонований до ознайомлення батькам. Головне зараз оперативно зреагувати, аби школярі уже найближчим часом мали змогу вчасно добратись на навчання», – каже Шустер.

Нагадаємо, розклад і рух минулорічного графіку руху автобуса «Школярик»:

Перелік зупинок по маршруту автобуса “Шкільний”: Шевченка – Ломоносова : Ломоносова 66 : Ломоносова — кінцева : Забава 84 : Забава-Козацька : Ів.Франка (“Даринка”) : Ів.Франка (“Смакота”) : Ів.Франка – Стрілецька : Ів.Франка (Будинок Творчості) : Школа № 47 : Будівельник .

Графік руху маршруту автобуса «Шкільний»:

1-й рейс 7:20 — по вул.Шевченка – вул.Ломоносова — вул.Забава — вул. Ів.Франка (Будинок Творчості) — 7:40

2-й рейс 7:50 — по вул.Шевченка – вул.Ломоносова — вул.Забава — вул. Ів.Франка (Будинок Творчості) — Будівельник — 8:20

3-й рейс 8:25 — по вул.Шевченка – вул.Ломоносова — вул.Забава — вул. Ів.Франка (Будинок Творчості) — 8:45

4-й рейс 13:30 — вул. Ів.Франка (Будинок Творчості) — вул.Галицька — вул.Івасюка (госпіталь) — Тютюнова фабрика — вул.Шевченка — вул.Ломоносова — вул.Забава — вул.Ів.Франка (Будинок Творчості) кінцева — 13:51

Share on Facebook24Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2017