11.03.2016

Виконком Винниківської міськради погодив тимчасові правила приймання стічних вод у каналізаційну мережу м.Винники

12325494_1668152623402148_849667501_o

Члени виконавчого комітету розглянули та погодили тимчасові правила приймання стічних вод в міську каналізаційну мережу Винник.

Про це йдеться в рішенні виконкому від 11 березня.

«В даному положенні крім правил скидання стічних вод у каналізаційну мережу м.Винники передбачені правила і порядок приймання рідких побутових відходів на зливні станції» – коментує положення доповідач, спеціаліст-радник міського голови Марія Желіско.

«МКП «Винниківське» зобов’зане обладнати по вул.Проектованій стаціонарну зливну станцію для зливу рідких відходів» – додає п.Желіско.

Правила будуть опубліковані на офіційному сайті Винниківської міськради та пройдуть процедуру регуляторної політики.

Після оприлюднення зауважень і пропозиції, тимчасове положення буде затверджене рішенням Винниківського виконкому в остаточному варіанті.

Нагадаємо, розпорядженням міського голови Винник №12 від 03.03.2016 виконавчий комітет ВМР зобов’язали розробити та затвердити умови і порядок приймання рідких відходів у міську каналізацію від неканалізованих об’єктів: приватних домоволодінь, підприємств та установ усіх форм власності.

Відповідно, з дня підписання розпорядження злив нечистот на вул.Івасюка заборонено.

Share on Facebook6Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017