17.10.2016

Виконком Винниківської міськради інформує про інцидент, що виник сьогодні, 17 жовтня

vynnyky-gerb

Затримано депутатів ВМР на отриманні хабаря від підприємця за вирішення питання.

Затримані перебувають у слідчому ізоляторі служби безпеки України. Відкрито кримінальну справу, ведеться слідство.

«Слідчими СБУ спільно із військовою прокуратурою вилучено документи, які стосуються даної справи. Сподіваюсь, що уже в найближчий час, суд дасть оцінку діям депутатів та правоохоронців.

Об’єктивно, вже сам факт розмов про те, що депутати Винниківської міськради за вирішення питань можуть брати гроші ганьбить наше місто і політичні партії, які вони представляють.

З боку виконавчих органів міськради будуть надані всі документи для об’єктивного та неупередженого слідства. Винниківська міськрада вживатиме усіх заходів, наша позиція однозначна – Винники не місце для корупції!», – каже міський голова Винник Володимир Квурт.

Як зазначив Володимир Квурт, прикро, що у післядень святкування Дня захисника України виник факт , у якому люди дискримінують себе, свою країну, політичну силу до якої належать.

11.2017