05.06.2016

Вихованці БДЮТу м.Винники відзвітували масштабним концертом (ФОТО)

13401125_1730386753916399_1639601444_n

Близько 150 вихованців БДЮТу представили у звітному концерті свої творчі здобутки за навчальний рік.

Концерт відбувся сьогодні, 5 червня, у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді (площа Петрушевича, 2).

Виступили ансамбль сучасного танцю “Карамель”, ансамбль народного танцю “Прикарпаття” і солісти вокальної студії “Виноградинка”.

“Концерт вдався. Було експресивно та емоційно, наші вихованці створили усім присутнім чудовий настрій”, – поділилась директор БДЮТ Ольга Соколик.

Кожна дитина отримала медаль та грамоту за активну участь у житті колективу, закладу та міста.

Батьківський комітет БДЮТу також відзначив керівників творчих колективів медалями, квітами та подяками за важку роботу та вклад у дітей.

Присутніх привітав міський голова Винник Володимир Квурт.

Нагадаємо, при БДЮТ м. Винники діють:

Дитячий вернісаж, студія образотворчого мистецтва (Живопис, графіка. Приймаються діти з 4 років)

Веселочка, вокально-хореографічна студія (Дитячі пісні, ігри, забавлянки, ритміка. Приймаються діти з 3 років)

Прикарпаття, народний ансамбль танцю (Народні танці західного регіону України. Приймаються діти з 6 років)

Перевесло, майстерня декоративноужиткового мистецтва (Вишивка, бісероплетіння, писанкарство, ткацтво. Приймаються діти з 6 років)

Феєрія Vox, вокальна студія (Популяризація української дитячої естрадної пісні, робота з солістами-вокалістами. Приймаються діти з З 4 років)

Виноградинка, студія естрадного співу (Написання авторських пісень, розвиток дитячої естрадної пісні. Приймаються діти з 6 років)

Левеня, ансамбль естрадного танцю (Аеробіка, сучасний естрадний танець. Приймаються діти з 6 років)

Зорепад, гурток юних модельєрів (Крій та шиття одягу, показ моделей. Приймаються діти з 10 років)

Умілець, творча майстерня (Обробка деревини, різьба по дереву. Приймаються діти з 10 років)

Драматичний гурток (Читання прози та поезії, постановка вистав.Приймаються діти з 7 років)

Оберіг, зразковий дитячий хор (Приймаються діти з 7 років)

Динамо-Винники, клуб спортивного танцю (Стандартні та латино-американські танці. Приймаються діти з 7 років)

Паросток, літературне об’єднання (Вивчення надбань української літературної спадщини. Приймаються діти з 7 років)

Веретенце, фольклорний ансамбль (Вивчення українського фольклору.Приймаються діти з 8 років)

Записатися на гуртки можна протягом вересня щороку.

15.2017