31.05.2018

Вихованці Baby Club презентували виставку власних картин у бібліотеці Винник

33945133_1998816210378693_1626937644699090944_n

Двадцять чотири творчі роботи показали винниківчанам вихованці мистецьких занять Kids Art Club Центру розвитку дитини «Beby Club» у м.Винники.

Виставку до Дня захисту дітей розмістили у приміщенні бібліотеки для дорослих м.Винник.

«Ми з дітками приходили сюди під час нашого садочку на перегляд короткометражок і так появилась розмова та ідея показати роботи наших талановитих дітей, – розповідає керівник клубу Юліана Барич. – Уже найближчим часом, хочемо, у цій бібліотеці, організувати дитячий куточок своїм коштом. Плануємо розмістити тут столики і кріселка, аби дітки мали можливість якісно провести час поки батьки зайняті».

Викладач мистецьких занять Kids Art Club Яна Микитюк розповіла про техніки виконання малюнків і методи навчання діточок раннього віку.

Щоб якісно та весело провести час педагоги прибрали приміщення бібліотеки, показали цікаві інсценівки, пригощали малечу і батьків солодощами та напоями.

За словами Юліани Барич, така масштабна практика у бібліотеці вперше, однак з позитивним розвитком на майбутнє.

Фото: Бібліотеки Винники

Share on Facebook4Share on Google+0Tweet about this on Twitter