27.12.2016

Вифлиємський вогонь миру передали винниківській громаді

20161227_101952

Пластуни передали Вифлиємський вогонь миру міському голові Винник Володимиру Квурту на пленарному засіданні сесії Винниківської міськради.

«Це вже хороша традиція, коли наші пластуни, підтримуючи дух, віру, надію в кращі зміни приносять цей вогонь зі Святої Землі, щоб він оселився в домівках, зігріваючи своїм теплом та надією», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

Пластуни передали Вогонь Миру у лампадку винниківчан та виконали традиційний уривок пісні-гімну «Вифлеємського вогню миру» з розповіддю яким чином і звідки прибув цей Вогонь. Побажали злагоди, любові до кожного, надії на краще і тепло від народження Ісуса Христа.

Бажаючі винниківчани мають змогу отримати Вогонь Миру у кожну домівку, прийшовши і запаливши свою свічку у приміщенні Винниківської міськради.

Нагадаємо, Вифлеємський вогонь миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Ця акція триває уже 17 років поспіль.

Вифлеємський вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

А перейняли вогонь пластуни від польських харцерів на кордоні «Рава-Руська – Гребенне».

18.2017