07.08.2018

Вул.Галицьку перекриють від її початку до вул.Замкової

схема 4 винники-001

ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» продовжує капітальний ремонт дороги вул.Галицької у Винниках

Відповідне розпорядження підписано головою м.Винники Володимиром Квуртом після затвердження схеми №4 відділом безпеки дорожнього руху УПП у Львівській області.

ТзОВ «»ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» отримав дозвіл перекрити рух транспортних засобів від початку вул.Галицької до вул.Замкової 25 з 08.08.2018 по 01.10.2018р. на час ремонту.

Розпорядженням міського голови прийнято рішення рекомендувати управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА внести зміни міських і приміських автобусних маршрутів відповідно до погодженої схеми а час проведення капітального ремонту дороги.

Серпень

17.2018