т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.06.2017

ВСШІ завершила 5-ти денний марафон міжнародного проекту «Твори добро» у Винниках

18920485_847536835408574_3418327607445214447_n

Учасники проекту «Твори добро» підвели підсумки роботи і обіцяли повернутись у Винники

Знайомство у перший день та сльози прощання наприкінці проекту уже традиційна атрибутика VI Міжнародного проекту «Твори добро».

Цього року число учасників проекту сягло понад 100 чоловік: зі сходу України – м.Костянтинівка, Донецька обл.; Південь України – Миколаївська обл., центр України – Черкаська обл., західна Україна представлена Дмитровецьким НВК; гості з Польщі, з Нідерландів та господарі – учні ВСШІ.

Сьогодні, 9 червня, учні та керівник груп представили прощальні виступи, у яких співали, танцювали, ділились світлинами та відеозаписами днів, проведених у Винниках.

«Я сподіваюсь, що ваші сьогоднішні сльози – це будуть сльози, такого приємного, щедрого душевного тепла, які ми всі одержали один від одного на цьому проекті, – зазначила керівник проекту, директор ВСШІ Лілія Свистович. – Ви всі за цей тиждень стали друзями, і команди, які утворились та показали нам сьогоднішній гала-концерт – цьому підтвердження».

Впродовж тижня, учасників відвідували та підтримували міський голова Винник Володимир Квурт та його заступник Богдан Шустер, які й сьогодні взяли участь у дійствах запропонованих учнями під час концертної програми.

На завершення концерту Лілія Свистович подякувала усьому педагогічному колективу, працівникам школи та помічникам проекту за активну участь в організації і проведенні заходу.

Нагадаємо, проект «Твори добро» реалізований ГО «Школа мрій» за підтримки Фонду ІССО (Нідерланди) та Винниківської міськради на базі Винниківської санаторної школи-інтернат.

Share on Facebook0Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Серпень