03.09.2018

Всеукраїнський рух “Сила права” – надає безоплатну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації

images

Всеукраїнський рух “Сила права” – правозахисна громадська організація, що надає безоплатну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Рух “Сила права” активно виконує місію зі створення системи безкоштовної масової правової підтримки потерпілим громадянам, яка має на меті одержання компенсації матеріальної та моральної шкоди, завданої збройною агресією РФ. Робота організації полягає у підготовці та супроводі позовів у національних судах України. У перспективі планується співпраця з міжнародними судовими інстанціями.

Якщо ви постраждали внаслідок збройної агресії РФ, звертайтеся до руху “Сила права”, де наступним категоріям громадян надається безкоштовна правова допомога:

• Родини загиблих військовослужбовців та цивільних осіб – очікуваний розмір компенсації від 60000 євро для кожного члена родини;
  • Військовослужбовці та цивільні особи, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми, – очікуваний розмір компенсації від 20000 євро + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування;
  • Військовослужбовці, які побували у полоні, – очікуваний розмір компенсації від 20000 євро;
  • Цивільні особи, які побували у незаконному ув’язненні, – очікуваний розмір компенсації від 20000 євро;
  • Вимушені переселенці з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей – очікуваний розмір компенсації від 35000 євро + компенсація матеріальної шкоди;
  • Громадяни, які втратили особисте майно на окупованих територіях (АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей).

Захист прав, свобод та інтересів громадян здійснюється на підставі національного законодавства України, міжнародних договорів (Загальна декларація прав людини, Конвенція Ради Європи про захист прав людини і основоположних свобод, Конвенція ООН про захист цивільного населення під час війни тощо), а також практики Європейського суду з прав людини.

Правова стратегія руху “Сила права” складається з чотирьох етапів:

1. Встановлення в суді юридичного факту того, що шкоду громадянинові було нанесено внаслідок збройної агресії РФ проти України.
  2. Розрахунок завданої моральної та матеріальної шкоди.
  3. Вирішення питання про стягнення суми завданої шкоди у судовому процесі.
  4. Забезпечення виконання судового рішення, у тому числі шляхом звернення до Європейського суду з прав людини.

Всеукраїнський громадський рух “Сила права” має суттєві досягнення на юридичному фронті боротьби з державою-агресором. Неодноразово українські суди встановлювали юридичні факти вимушеного переселення громадян України з Криму, Донецької та Луганської областей внаслідок збройної агресії РФ.

Адреса приймальні в місті Львів:

79005, м.Львів,

вул. Дорошенка, 32/9,