т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.02.2016

Всеукраїнський проект «Діти єдиної країни» об’єднав «Метелицю» з Кіровограда і «Святослав» із Винник

DSCN2359 (1)

У неділю, 31 січня, в КЦ «Дозвілля» відбувся ще один спільний концерт у рамках Всеукраїнського проекту «Діти єдиної країни», започаткований Міжрегіональною творчою асоціацією «Придніпров’я» і Народним ансамблем танцю «Святослав».

Минулоріч у Винниках виступили колективи з Дніпропетровська і Запоріжжя, а цього року – зразковий хореографічний ансамбль «Метелиця» з м. Кіровоград, керівниками якого є Володимир Яремчук і Тетяна Нагурна. Цей колектив виступив для винниківчан разом із учасниками ансамблю «Святослав» (художній керівник і головний балетмейстер Народного ансамблю танцю «Святослав» Тетяна Патер).

Присутні побачили цікаві, неординарні, продумані композиції високого професійного й естетичного рівня, вдало підібрані яскраві костюми, а головне – бажання колективів показати свої творчі напрацювання.

Обидва колективи зробили екскурс в інші країни світу («Китайський танець», «Східний танець», «Єгипет», «Молдавський танець» («Метелиця»), «Африка» («Святослав»), показали українські танці («Буковинський святковий», «Карпатські барви», «Ти ж мене підманула», «Святкова полька» («Святослав»)), а також лірично-чуттєві, жартівливі, динамічні композиції… Кіровоградці подарували на згадку дітям із Винник календарики і сувеніри, а від «Святослава» отримали оберіг на пам’ять і солодкі подарунки, надані почесним президентом і меценатом ансамблю Григорієм Козловським.

Привітали учасників проекту міський голова Винник Володимир Квурт, заступник голови національно-хореографічної спілки м. Львова та Львівської області, голова молодіжно-дитячої організації «Майбутнє дітям» Валерій Бернацький, президент міжрегіональної творчої асоціації «Придніпров’я» Олександр Нікітін.

Спільний концерт відбувся за сприяння Винниківської міської ради, засновника, почесного президента та мецената Народного ансамблю танцю «Святослав», депутата Львівської міської ради Григорія Козловського, інформаційної підтримки газети «Винниківський Вісник», сайту «Винники плюс», програми «Мультляндія» ТРК «Львів».

Лариса КУБСЬКА

Share on Facebook10Share on Google+0Tweet about this on Twitter