21.05.2017

Вперше змагання зі Street workout відбулись у Винниках

20170521_145310

Активісти-поціновувачі воркауту у Винниках провели перші змагання на новому майданчику.

Захід розпочали офіційним відкриттям сучасного майданчика на вул.Стрілецькій у Винниках.

“Цей майданчик створений шаленими зусиллями, зусиллями наших активістів, – каже міський голова Винник Володимир Квурт. – Така ідея мала існувати, вона потрібна. Потрібна, щоб молодь росла, щоб втілювалось виховання власного тіла, міцного духу, бо в інший спосіб боронити рідний край буде неможливо. Тому я вітаю усіх з відкриттям такого майданчика”.

Загалом змагання пройшли у таких номінаціях:

• Фрістайл;
  • Підтягування з дод.вагою +32 кг;
  • Віджимання на брусах з дод.вагою +48 кг;
  • Виходи на дві;
  • Передній вис;
  • Віджимання в стійці на руках;
  • Прапорець.

Зареєстрованими учасниками змагань, які похизувались своєю силою стали найсильніші атлети не лише з області, а й з Одещини, Рівненщини, Ужгорода та ін.

Відтепер натхненна винниківська молодь матиме можливість тренуватись на турніках і брусах на свіжому повітрі.

Організатором створення майданчика для вуличних тренувань став Зіновій Станішевський, виготовили та влаштували пристосування для спортивних тренувань: Андрій Радищак, Володимир Перепічка, Богдан Саїк за підтримки Винниківської міськради.

20.2017