т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.09.2016

Вперше у Винниках відбудеться фестиваль фарб «Холі»

46664648

Молодіжні організації міста Винники запрошують 3 вересня на фестиваль фарб «Холі».

«Конкурси, розваги, музика і звісно перший Holi Fest у Винниках відбудеться уже цієї суботи, – ділиться член ЛМГО «Золота молодь Винник» Анастасія Пришляк, – ми раді будемо бачити усіх і кожного. Усі охочі зможуть покидатися фарбами і весело провести час».

Розпочнеться фестиваль о 14.00 год на спортивному майданчику на вулиці Стрілецькій у Винниках.

Спеціальну фарбу, яка не шкодить здоров`ю та легко виводиться з одягу, можна буде придбати на місці події.

Нагадаємо, організаторами веселого свята виступили: молодіжна організація ЛМГО «Золота молодь Винник», медіапортал «Це Винники, друже!» та Молодіжна рада при ВМР.

20.2017