12.02.2017

Востаннє в цьому році винниківчани колядували на щорічному святі «Прощання з колядою»

WIN_20170212_16_42_50_Pro

Винниківська міськрада створила свято спільної коляди під назвою «Прощання з колядою» у КЦ «Дозвілля».

Атмосфера Різдва панувала у наповненому вщент залі Культурного центру «Дозвілля» сьогодні, 12 лютого 2017р.

Хоровий спів місцевих хорів та гостей свята поблагословив парох Свято-Воскресенского храму о.Петро Паньків:

«Коляда звучала на наших землях завше. Це є богословіє народне, де відображено прагнення нашого народу до святого, до Бога, яке виражається у вигляді таких прекрасних колядок».

Відкрили свято найменші його учасники – хор молодших класів ЛДШМ №9. Далі на заході почергово виступили: ансамбль бандуристів, вокальний ансамбль учнів ЛДШМ №9, ансамбль скрипалів, хор учнів старших класів ЛДШМ №9, хор «Лемковина», хор «Винниківчани», хор «Надсяння» та хор «Воскресіння».

Символічно, що саме сьогодні грамоту за підписом міського голови Винник Володимира Квурта отримав соліст Народного хору «Воскресіння» Ярослав Шапеляк.

Привітали п.Ярослава з нагородою: заступник міського голови Винник Богдан Шустер, секретар ради ВМР Ігор Жуковський та керівник хору Ярослав Харун.

На завершення свята всі учасники «Прощання з колядою» спільно з присутніми у залі виконали кілька колядок, серед яких «Щедрик» Миколи Леонтовича, століття якої виповнюється цього року.

Ведуча заходу Анастасія Пришляк нагадала містянам про проект підтримки хворих винниківчан – Благодійний фонд “Милосердя Винник”, скриньки якого знаходяться у всіх громадських місцях, аби допомогти зберегти здоров’я та життя нашим співмешканцям.

Частували гостей останньої коляди 2017 року гарячим чаєм, пампушками та глінтвейном ЛМГО «Золота молодь Винник» та Молодіжна рада при ВМР.

18.2017