20.10.2016

Володимиру Квурту вручив державну нагороду начальник військової частини А0747 у м.Винники

20161020_170428

Головне управління розвідки Міністерства оборони України відзначило міського голову Винник Володимира Квурта «За сприяння воєнній розвідці України» ІІ ступеня.

Нагородження відбулось на черговому засіданні виконкому ВМР сьогодні, 20 жовтня.

«У цьому році виконком міськради передав нашій частині комп’ютерну техніку, яка сьогодні виконує свою задачу, працює на захист державних інтересів. Тому, ми дякуємо міському голові за віддану допомогу нашій військовій частині», – звернувся до присутніх командир військової частини полковник Василь Палієнко.

В свою чергу Володомир Квурт зазначив, що це подяка усьому виконавчому комітету: «Незважаючи на наші труднощі, ми розуміємо, що захист країни і її безпека – це є дуже важливо».

Нагадаємо, 4 липня виконком Винниківської міськради передав доукомплектував комп’ютерні комплекти військовій частині А0747, які були передані ще у травні.

11.2017