13.04.2017

Володимир Квурт провів робочу нараду щодо покращення транспортного перевезення у Винниках

20170413_094852

Міський голова Винник Володимир Квурт спільно з в.о. начальника управління транспорту Львівської міської ради Олегом Партикою спілкувались щодо покращення системи транспортного сполучення для винниківчан.

З наявністю великого пасажиропотоку у місті та необхідністю оперативного вирішення транспортного питання Олег Партика ознайомився в ході виїзної наради з Володимиром Квуртом, під час якої побував на зупинках громадського транспорту у Винниках.

«Представник Львова прийняв і погодив пропозиції, які ми надали стосовно зменшення інтервалу та продовження руху у вечірній час по маршруті №36, збільшення інтенсивності перевезення та протяжності маршруту №40 до будинку на вул.Кільцева,5, №29 – до кінцевої зупинки маршруту №5А до «Околиці», що на вул.Галицькій, а також розглянули можливість запровадження нового маршруту у нижню частину Винник», – розповів міський голова Винник.

Незважаючи на обмежені можливості, керівники домовились про забезпечення у святкові дні виконання угод по інтервалу, графіку і забезпеченню транспортом винниківчан, як у вихідні, так і у робочі дні.

Особливу увагу очільник Винник звернув на технічний стан маршруток, які не повинні створювати загрозу мешканцям Винник.

Зазначимо, що офіційні введення управління транспорту ЛМР матиме можливість запроваджували лише після проведення конкурсу, який сьогодні заблокований і судом заборонений у ЛМР, де заборонено вчиняти будь-які дії по зміні руху, графіку і маршрутів.

Лютий

19.2018