01.03.2018

Володимир Квурт провів нараду з представниками усіх місцевих структур

20180227_111711

Відбулась нарада з представниками духовенства, освітян, культурних закладів, молодіжних та громадських організацій з міською владою щодо планування заходів у Винниках.

В ході наради міський голова Винник розповів про найважливіше зроблене за рік і найближчі плани.

Розглянули та обговорили питання святкування Шевченківських днів, організації Великодньої загальноміської толоки, доукомплектації списків потребуючих, організації акції в підтримку учасників АТО на сході України, святкування Івана Купала, відзначення сторіччя ЗУНРу, стилістичне святкування Дня Незалежності України, тощо.

Наступна нарада відбудеться в середині березня.

Попередньо заплановані заходи з нагоди Шевченківських днів відбудуться 10 березня о 15:00 год – панахида та о 15:30 загальноміський концерт у КЦ “Дозвілля”.

Share on Facebook18Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2018