29.01.2018

Влада Винник продовжує напрацьовувати механізми співпраці для добробуту мешканців

20180129_111025 (1)

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер провів нараду щодо ефективної співпраці з мешканцями будинку №13 по вул.Галицькій для проведення капітального ремонту даху та фасаду.

Зустріч відбулась в приміщенні міської ради сьогодні, 29 січня.

Окрім того, мешканці спільно з головуючим Богданом Шустером та керівником підрядної організації оглянули будинок на місцевості, що дало змогу реально оцінити стан будівлі.

«Вищезгаданий будинок має історичну і архітектурну цінність та є окрасою міста, – зазначає Шустер, – тому для комфорту мешканців і підтримки технічного стану будівлі, разом з мешканцями вирішено провести поточний ремонт, що дозволить якісно утримувати будинок та прибудинкову територію».

В ході наради визначено, що на замовлення Винниківської міськради, відповідно до Програми підтримки ОСББ, проведуть ремонт даху, а ремонт фасаду здійснять мешканці своїми силами.

Share on Facebook11Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень