08.06.2017

Влада Львова та Винник оглянули хід робіт у винниківському дитсадку №162

20170608_133929

Міський голова Львова Андрій Садовий, мер Винник Володимир Квурт, депутат ЛМР Григорій Козловський та посадовці двох міських рад перевірили хід робіт у приміщенні дитсадка №162.

Замінені вікна, електромережі і мережі водопостачання та водовідведення, влаштування шатрового даху, внутрішні роботи перепланування приміщення та формування груп дає шанси на відкриття частини садочку уже наприкінці 2017 року.

Про це йшлося на виїзній нараді біля об’єкту з міськими головами Львова, Винник, керівників профільних відділів рад та підрядників.

«Ми собі поставили стратегічну мету: у цьому році перша черга садочку має запрацювати. Взагалі цей садочок може прийняти орієнтовно до 500 дітей. Фактично, ми тоді зможемо вирішити проблему для міста Винник. Будівельник знає, що робити і як робити, тут передбачається будівництво басейну, що дуже важливо для дітей. Кошторисна вартість цього об’єкту буде орієнтовно 35 млн. грн. Щоб ви розуміли, бюджет Винник у цьому році близько 25 млн. грн., тому вони фізично не мають змоги це зробити. Місто інвестує свої кошти, адже тут живуть наші львів’яни», – підсумував виїзний обхід міський голова Львова Андрій Садовий.

Про хороший приклад співпраці міста Винник і Львова для інших громад, які є навколо зазначив міський голова Винник Володимир Квурт: «Я думаю, що це той вірний шлях, яким ми можемо рухатися для того, щоб спільно допомагати один одному. У нас є робоча сила, люди і разом ми творимо економічну міць міста Львова».

Зазначимо, приміщення садочку №162 збудоване 1984 року. У ті роки у будівлі функціонував дитячий садок і його відвідували близько 300 дітей, з максимального розрахунку 320 дітей. В установі працювало 13 дитячих груп.

Заклад був обладнаний сучасними басейном, спортзалом (із повним комплектом спортивного інвентаря), стаціонарною пральнею, кухнею та ігровими майданчиками. У кожній груповій дитячій кімнаті було керамічне панно (залишки якого збереглись у будівлі й до сьогодні), килимові покриття, ігрові куточки. З дітьми займались кваліфіковані спеціалісти: логопед, інструктори з плавання і фізкультури, лікарі. Функціонував музичний зал, гуртки іноземних мов та інших культурних спрямувань.

На початку 2002 року дошкільний заклад був закритий. Пізніше приміщення перейшло підприємству «Сільбуд», що передало частину будівлі для функціонування загальноосвітньої школи «Берегиня».

У іншій частині приміщення працював вищий навчальний заклад «Галицький інститут». Після реформування навчальних закладів, приміщення всередині були понищені та закинуті.

Рішенням виконавчого комітету Винниківської міської ради від грудня 2015 року приміщення дитячої установи взято на баланс Винниківської міської ради.

В 2016 р. з бюджету розвитку м. Винники профінансовано експертизу першої черги кошторисної документації реконструкції ДНЗ №162 у м. Винники на вул. Олени Теліги, в сумі 4440 грн.

Заплановані та профінансовані кошти на коригування кошторисної документації першої черги робочого проекту будівлі реконструкції ДНЗ №162 в сумі 9465 грн.

Рішенням №460 Винниківської міської ради від 15.09.2016 р. про отримання від Львівської міської ради коштів у вигляді міжбюджетного трансферу (субвенції) у сумі 1,5 млн грн для забезпечення реконструкції нежитлових будівель та споруд першої черги за адресою: вул. Олени Теліги, 4 у місті Винники (ДНЗ №162).

23.2017