Вітання з Днем Збройних Сил України

334533_1

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради, депутатський корпус вітають кожного захисника, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок з професійним святом.

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору в межах територіального моря України.

Дякуємо кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході АТО, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Бажаємо всім солдатам, офіцерам і генералам мужності, сил і здоров’я, добра у родинах, а в всім нам – миру і спокою на українській землі.

Share on Facebook12Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2017