14.03.2017

Вільний доступ до помешкання – запорука швидкого реагування пожежно-рятувальних служб

WIN_20170314_10_52_29_Pro

Винниківська міськрада просить мешканців міста, голів ОСББ та кооперативів провести очистку міжбудинкових проходів.

«Просимо в найкоротший термін розчистити під’їзди до будинків від заростей, хащів, побутового сміття та будь-яких інших перешкод, які відкриють проїзд автомобілям оперативного реагування, як то: швидка допомога, пожежна, МЧС, а значить дасть шанс зберегти чиєсь життя», – каже міський голова Винник Володимир Квурт.

Зазначимо, що в ніч на 14 березня, у Винниках в кооперативі у районі вул.Забава відбувся обвал будинку. На цей раз аварія обійшлась без жертв, однак служби швидкого реагування не мали змогу оперативного доїзду у зв’язку із занедбаним і нерозчищеним станом вулички.

Серпень

22.2018