Відтепер газета “Винниківський Вісник” – мультимедійне онлайн видання

visnyk_logo

Редакція газети “Винниківський Вісник” перейшла у режим онлайн, відкривши свій сайт.

Редакція перестала бути лише газетою і, після співпраці з сайтом Винники Plus, колектив ВВ створив власний сайт з однойменною назвою газети, про що колектив інформував ще рік тому.

Створення сайту www.vynnyky-visnyk.com.ua є передвісником виконання перспективного плану заходів редакції з метою підвищення ринкової привабливості газети «Винниківський Вісник».

Нагадаємо, що після звільнення, за власним бажанням, редактора газети Богдана Йони, виконуючим його обов’язків став Володимир Гаврилів.

Також, в рамках ЗУ «Про реформування державних і комунальних ЗМІ», Винниківська міська рада прийняла рішення про вихід із засновників газети. У зв’язку з цим колектив газети виявив бажання скористатись трирічним терміном для вирішення питань для функціонування видання в умовах вільного ринку, без дотацій з міського бюджету.

Відповідно, 2018 рік підведе підсумки повноцінного виконання Закону України.

Share on Facebook19Share on Google+0Tweet about this on Twitter

25.2018