01.05.2018

Відбувся перший «Еко-фестиваль» у Винниках

31668284_1027073004121622_9098703249514430464_n (1)

ГО «Інститут активної громади», ЛМГО «Золота молодь Винник», Молодіжний духовно-розважальний центр «Ораторія» за підтримки Винниківсьої ради провели фестиваль на екологічну тематику «Еко-арт Винники 2018».

Розпочався Фестиваль у павільйоні «Casa Don Bosco» зі слова відповідального за душпастирство молоді салезіянського монастиря-ораторії св. Івана Боско отця Григорія Шведи, який зазначив, що саме для таких заходів створений і працює павільйон, також екологічна структура, територія і сама спільнота.

Далі винниківчан та гостей міста вітали міський голова Винник Володимир Квурт, заступник голови Богдан Шустер і один із головних ініціаторів заходу – Роман Хім’юк.

«Насамперед, коли ви повернетеся додому, я вірю, що ви скажете : Тату, мамо, давайте ми разом будемо робити наш світ кращим – ми хочемо жити на чистій вулиці, ми не хочемо кидати сміття, ми хочемо, щоб наш будинок був теплим і для цього ми знаємо, що потрібно робити», – звернувся до юних і молодих винниківчан у залі міський голова Винник Володимир Квурт.

Упродовж дня винниківчани і гості міста мали можливість взяти участь та проконсультуватись у фахівців з енергоефективних технологій, з працівниками банків про можливість залучення коштів на енергозбереження (як отримати «теплий кредит»), наочно переглянути переробку пластику у цікаві речі.

Окрім спілкування, гості були активними учасниками майстер-класів із виготовлення виробів із пластику, вживаних речей, різноманітних прикрас, ліплення із глини, створення виробів із дерева і їх оздоблення.

А любителі активного відпочинку змагалися у грі у шахи з величезними фігурами, шашки з підручних матеріалів, перевіряли свою спритність, фізичну підготовку у спортивних іграх.

В рамках «Еко-фесту» відбулися нагородження найактивніших на локаціях «Спорт» та «Активні забавки».

Родзинками фестивалю стали: кулінарний майстер – клас від справжніх козаків, як зварити справжніх куліш, після чого всі охочі могли його скуштувати та виступ дитячого колективу Театральної студії ЗМВ про необхідність правильної поведінки у світі для збереження екології.

Крім того, в рамках фестивалю, відбувався прямий ефір на місцевому радіо «Grape».

Більше фото ТУТ

Share on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on Twitter