21.05.2016

Відбувся наймасштабніший велопробіг “Винники рулять” (ФОТО)

20160521_131242

Велопробіг “Винники рулять” за маршрутом Винники-Львів-Винники відбувся сьогодні, 21 травня.

У заході взяли участь понад сотню учасників, в тім числі міський голова Винник Володимир Квурт та працівники виконавчого комітету, депутати міськради, підприємці, молодь міста.

Завершивши велопробіг біля пам’ятника Незалежності у Винниках, учасникики долучилися до велоквесту запропонованого організаторами.

Усі велоучасники отримали дипломи за участь, а переможці велоквесту нагороди відповідно вибореного місця.

Під час усього велопробігу колону велосипедистів супроводжував медичний персонал та патрульні поліції.

Організатори: Винниківська асоціація велосипедистів, Молодіжна рада Винник, Винниківська міськрада, ЛМГО “Золота молодь Винник”, за підтримки veliki.ua та медіаресурсу “Це Винники — друже.

Share on Facebook77Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017