16.11.2016

Відбувся майстер-клас «Вироби з пластикових пляшок» від ЛМГО «Золота молодь Винник»

20161116_170109

ЛМГО «Золота молодь Винник» провела майстер-клас з виготовлення виробів з пластикових пляшок в рамках проекту «За чисте довкілля у м. Винники».

Учні місцевих шкіл відвідали захід та активно долучились до створення міньйонів, дзвіночків, сніжинок, поросят та багато іншого в рамках екологічного проекту.

«Майстер-класом ми підсумовуємо та закріпляємо на практиці знання, які школярі отримали під час лекцій по проекту, таким чином ми показуємо дітям, перші важливі кроки, як зберегти екологію та створити своїми руками дуже потрібні речі в грі та гуртом», – ділиться член ЛМГО «Золота молодь Винник» Анастасія Пришляк.

Нагадаємо, проект «За чисте довкілля у м.Винникики» реалізується за підтримки Департаменту екології і природних ресурсів Львівської ОДА та Винниківської міської ради. Партнерами проекту виступають Громадська організація «Оселя-Емаус» та ТОВ «Спецавтотранс-Львів».

11.2017