27.09.2016

Відбулась зустріч місцевої влади з мешканцями прилеглих вулиць до вул.Шептицького у Винниках

20160926_182807

Зустріч відбулась з ініціативи представників Винниківської міськради, щоб спільно з мешканцями обговорити подальший хід укладання бруківки на вул.Шептицького.

“Ми заактуємо зміни, в межах суми кошторису проекту, відповідно до побажань мешканців, – зазначив Богдан Шустер. – Надіємось, що фірма-виконавець завершить роботи по укладанню бруківки на вул.Шептицького до заявленого ними терміну, а саме – до 24 жовтня”.

В ході обговорень, мешканці і представники міськради – заступник міського голови Богдан Шустер та Марія Желіско, спеціаліст-радник міського голови, узгодили проект виконання робіт на заїздах з вулиць прилеглих до вул.Шептицького, можливість співфінансування прокладання бруківки з міськрадою, їх водопостачання і водовідведення.

15.2017