Відбулась ювілейна гра «Elementary» по-винниківськи

31239381_1999891200228287_1313698992537731072_n

Вчора у Винниках, вдесяте, проходила інтелектуально-розважальна гра «Elementary Quiz».

Формат гри не давав перепочинку понад півсотні завзятим та амбітним учасникам проекту.

Цього разу в інтелектуальних баталіях взяли участь 11 команд, серед яких переможці минулих ігор, а також абсолютно нові колективи.

Вже традиційно, до участі у іграх долучився колектив виконавчого комітету Винниківської міськради, адже ігри відбуваються за сприяння заступника міського голови Винник Богдана Шустера:

«Вдячний хлопцям-організаторам, які вже традиційно, збираються нас усіх перевірити свої знання та ерудицію. Все це відбувається дружно, гаряче, весело та емоційно. Сподіваємось на продовження такої практики – на цікавіші та напруженіші ігри «Elementary».

Нагадаємо, що «Elementary Quiz» – це інтелектуальна 3-годинна, в якій ваша команда змагається в веселій, захоплюючій битві з іншими командами, відповідаючи на різноманітні запитання. В кожному з восьми раундів ведучий почергово зачитує запитання, після чого у вас є час обговорити з друзями правильні відповіді, записати їх у бланк та здати. В кінці гри визначається переможець. Команду ви можете зібрати з ваших друзів, колег, родичів, знайомих. Кількість гравців в команді – від 3 до 8.

Share on Facebook25Share on Google+0Tweet about this on Twitter

16.2018