14.06.2016

Відбулась анонсована зустріч винниківчан з керівництвом Винниківської міськради

20160614_130201

Зустріч мешканців району вул.Шевченка з владою міста відбулась сьогодні, 14 червня.

Під час діалогу дві сторони дійшли спільного бачення вирішення питання каналізування вулиці, а також розробки проекту і на водопостачання згаданого району.

Анонсована зустріч мешканців з міським головою, заступником, спеціалістами та депутатом від округу проходила у Винниківській міськраді з візуалізованою схемою та програмою каналізування міста.

Наступним кроком заплановані зміни до бюджету Винник, за рахунок яких розроблятимуть проектно-кошторисні документації на водопостачання та водовідведення району вул.Шевченка.

Чергова зустріч запланована 5-го липня, 13.00 год у приміщенні Винниківської міськради (Галицька, 20)

15.2017