21.06.2016

Від завтра, 22 червня, у Винниках лагодитимуть дятячі спортивно-ігрові майданчики

dytmajdan

Винниківська міськрада забезпечила ремонт дитячо-ігрових спортивних майданчиків на цей тиждень.

Про це розповів заступник міського голови Винник Михайло Мамут.

“Планувалось зі сьогоднішнього дня, однак погода ввела свої корективи і ремонтні роботи розпочнуть від завтра, – розповідає Мамут. – Попередньо комісією було обстежено та оформлено дефектні акти по дитмайданчиках, згідно яких вестимуться роботи”.

На замовлення міськради ремонт виконає підприємство ФОП “Дмитрук В.В.”, їх представник у Львові дилерська компанія ДП “Промінь-Захід”.

“Лагодження та фарбування майданчиків, за умови сприятливої погоди, планується виконати за 7 днів. Майстри працюватимуть і у вихідні, аби якнайшвидше і якісніше виконати свої зобов’язання”, – каже директор ДП “Промінь-Захід” Чекушина Наталія.

Ремонт та фарбування відбуватиметься на дитмайданчиках, що розташовані за адресами: вул.Галицька; Івасюка, 48а; Кільцева,10; Івасюка, 19; Івасюка, 50а; Сагайдачного; Шевченка; Грушевського; Кільцева,2а; Кільцева,1; Кільцева,6; Стрілецька.

Зазначимо, майданчики, які не увійшли в даний перелік, а також влаштування нових ігрових дитмайданчиків відбуватиметься впродовж року.

24.2017