т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.02.2016

Важкий шлях до спорудження «Стежини…»

vynnyky-gerb

У четвер, четвертого лютого ц.р., у приміщенні Винниківської міської ради відбулася чергова зустріч міського голови В.Квурта, спеціалістів і громади стосовно долі проекту «Стежина Андрея Шептицького».
Цього разу були присутніми автор згаданого проекту С.Сухін і архітектор Ю.Савко.

Фахівці розповіли присутнім про всі ризики, які можуть загрожувати людям, що мешкають неподалік гори Шипшина, в разі, руйнування тамтешнього рельєфу, бездумне втручання в природнє середовище.
С.Сухін також запевнив, що розуміє побоювання місцевої громади й заявив, що готовий врахувати всі слушні зауваження й відкорегувати свій проект.

Під час обговорення емоції в присутніх, подеколи, просто «зашкалювали».
Але загалом «усім зацікавленим сторонам» таки вдалося дійти взаєморозуміння в тому, що проект потрібно розглянути згідно вимог чинного законодавства (це – висновки всіх фахівців, громадське обговорення, його розгляд і затвердження на засіданнях виконкому і сесії Винниківської міської ради).

Володимир ГАВРИЛІВ

Серпень