21.04.2016

«Ваша посилка, а більше того – відео вашої підготовки, вона схожа на обряд, все це зарядило нашу силу…» – бійці батальйону УДА «Аратта»

shuster

8-мий окремий батальйон УДА “Аратта” на Фейсбук сторінці висловлює слова вдячності за винниківські страви, доправлені винниківськими волонтерами у гарячі точки зони АТО

«Така велика кількість вареників, важлива, вражаюча і корисна, але найбільше, наш батальйон з Провідником Дмитром Ярошем та нашими бійцями, дякуємо за вашу увагу до подій, єдність, й очі звернені до неба, ви – наша підтримка, ми відчули, що завдяки вам, ще не розірвано наші світогляди, що не такі безнадійно віддалені землі заходу і сходу, що будуть зустрічі із розумінням нашої мети, ви даєте нам таку надію, – пишуть бійці бойового підрозділу на сторінці у Фейсбук, – дякуємо всім хто долучився, Винники, любимо вас!»

Нагадаємо, волонтерська делегація в складі о.Ореста Чекана, заступника міського голови Винник Богдана Шустера та координатора громадської організації ”Всеукраїнський волонтерський рух” Тараса Елейка виїхали на Схід України в ніч на 19 квітня.

Share on Facebook68Share on Google+0Tweet about this on Twitter

24.2017