т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.02.2016

В засіданні конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності оголошено перерву

DSC00129

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади м. Винники, продовжить свою роботу 18 лютого о 13.00 год.

Про це було повідомлено 15 лютого на засіданні конкурсної комісії м. Винники. Міський голова Винник Володимир Квурт пояснив необхідність перерви у засіданні тим, що учасники конкурсу потребують більше часу для підготовки відповідно до змін, запроваджених нещодавно Фондом Державного майна.

Останній, як пояснив Володимир Квурт, змінив перелік документів, які подаються претендентами та спосіб обрання переможця конкурсу, а саме запроваджено бальну систему за основними та додатковими критеріями.

На конкурсне засідання були обрані члени конкурсної комісії рішенням ВМР №126 від 21.01.2016р.

Проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади м. Винники, було оголошено відповідно до Наказу ФДМ України «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності» та рішення Винниківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок продажу об’єктів комунальної власності міста Винники шляхом викупу, на аукціоні, за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

18.2017