02.02.2017

В річницю смерті Кузьми винниківчани згадували його життя і творчість разом

16402665_1723520281293063_7464077059894524704_o

ЛМГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада при міськраді і доросла бібліотека м.Винники зібрали винниківчан вшанувати пам’ять людини, яка назавжди оселилась у наших серцях – лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка.

«Це людина, яка стала основоположником сучасної української музики, адже саме зараз українська музика, гурти, виконавці набули неабиякої популярності, в тому числі стилю і якості, які здебільшого були задані саме Андрієм», – розпочала вечір-спомин ведуча Анастасія Пришляк.

І зараз не хочеться вже казати якихось слів, хочеться лише зануритись у атмосферу надзвичайної музики, згадувати концерти, зустрічі, спілкування, розмови, такі душевні і теплі, і просто мовчати…»

Винниківчани переглянули документальний фільм про Андрія, згадували почуті чи пережиті історії пов’язані з його іменем.

Юні місцеві виконавці Олег Галів та Каріна Макогончук заспівали пісні-дітища Кузьми – героя нашого часу.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко за свої 46 років зумів стати успішним музикантом, письменником, телеведучим, продюсером, чоловіком і батьком. Загинув музикант 2 лютого 2015 року близько 8.20 год у автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області.

Фото: Марта Стасік, Анастасія  Пришляк, Христина Мамчур

Share on Facebook9Share on Google+0Tweet about this on Twitter