13.06.2018

Увага! З 1 липня змінять реквізити рахунків для платежів до державного та місцевих бюджетів

images

Нові реквізити рахунків надані відділом фінансів та економіки Винниківської міської ради розміщені в даній статті.

Винниківська міськрада звертає увагу платників податків на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

На виконання Пріоритетних напрямів діяльності Державної казначейської служби України на 2018 рік щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, внесено зміни до наказів Міністерства фінансів України.

При цьому, відповідні балансові рахунки, що були відкриті для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів з 01.07.2018 будуть закриті.

У зв’язку з цим, нові реквізити рахунків розміщені ТУТ.

Share on Facebook4Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2018