21.08.2016

Урочистості до Дня міста Винники розпочались з віче, молебня та святкового походу (ФОТО)

20160821_144836

Громада Винник розпочала урочистості з нагоди Дня міста з віче, молебня та святкового походу до площі перед Історико-краєзнавчим музеєм.

Винниківські отці всіх конфесій представлених у Винниках, міська влада, депутати, керівники культурно-освітніх установ, представники громадських організацій, винниківчани та гості міста молились за місто, його владу та усіх мешканців, а також за мир у всій Україні.

«Сьогодні на цьому місці, біля пам’ятника Незалежності, присвяченому борцям за волю нашої держави я вітаю вас із 664 річницю від першої згадки про місто Винники. Я всім бажаю міцного здоров’я, Божого благословіння, натхнення, розуміння, що своєю працею ми можемо творити і наше місто, і нашу державу. Слава Україні!», – привітав городян та гостей міста міський голова Винник Володимир Квурт.

З вітальними словами виступили: історик Андрій Байцар, голова «Союзу українок» Стефанія Гілета, голова товариства «Просвіта» Любомир Білоус

Заходи відбулись під музичний супровід дитячого духового оркестру Пікуловицького навчально-виховного комплексу «Веселі музиканти», художній керівник Богдан Мацевко.

14.2017