28.11.2017

Управління поліції охорони у Львівській області закликає винниківчан убезпечити своє майно від злочинних зазіхань

po-890x395

Поліція охорони пропонує мешканцям Винник, Чишок, Підберізців, Підгірного, Підбірців та Лисиничів – надійні охоронні системи, зручні для користування. У злочинця, який зіштовхнеться з системою, що стоїть на озброєнні поліції охорони, не виникає навіть бажання зламати її чи саботувати

Вітчизняна сфера охоронних послуг представлена в нашій країні Поліцією охорони і декількома тисячами інших охоронних структур. Однак, провідне місце належить поліції охорони, оскільки, окрім основного виду діяльності, вона ще й оберігає публічний порядок та веде боротьбу зі злочинністю.

На жаль, попри все, ще ніхто не зумів ліквідувати злочинців як клас. Тож хтось має вберігати державні цінності, споруди, як і житло людей, від зловмисників. Саме поліція охорони, яка колись називалась Державна служба охорони (ДСО) упродовж більш, як 65 років, є тим універсальним оберегом, котрий не лише віднаджує химерні злі духи, а й реально захищає людей від ласих на чуже добро лиходіїв.

Співробітники поліції охорони займаються не тільки охороною об’єктів, а наряду із іншим підрозділам Національної поліції України попереджають злочини направлені на громадян та їх майно. Групами реагування за повідомленнями чергових частин Львівської області в середньому за добу здійснюється до 300 виїздів на місце вчинення протиправних дій. Наряди діють в єдиній дислокації з ГУНП України у Львівській області, приймають участь у пошуку викраденого автотранспорту та виставляються по відпрацюванню оперативних планів, реагують на повідомлення громадян про злочини. На рахунку поліцейських охорони попередження хуліганств, грабежів, розбоїв, тощо.

Управління поліції охорони у Львівській області закликає Вас убезпечити своє майно від злочинних зазіхань.

На сьогоднішній день у Винниках функціонує група реагування поліції охорони, та фактично є єдиним нарядом поліції, яка в цілодобовому режимі працює над охороною порядку у місті.

Управління поліції охорони у Львівській області приймає під охорону усі об’єкти підприємницької діяльності (магазини, заклади громадського харчування, побуту тощо) з метою безпеки персоналу, відвідувачів та забезпечення охорони майна у місті Винники.

Управління поліції охорони у Львівській області при наданні послуг з охорони приміщень:

– забезпечує технічну охорону та реагування на спрацювання засобів охоронної та тривожної сигналізації усіх приміщень з майном фізичних осіб на території міста;

– має можливість керувати усіма нарядами груп реагування поліції охорони м. Львова та області за допомогою чергової частини Управління поліції охорони у Львівській області;

– забезпечує прибуття наряду групи реагування поліції охорони при спрацюванні засобів охоронної та тривожної сигналізації у термін до 5 хв.;

– у разі неможливості взяття приміщення з МФО під технічну охорону забезпечує охорону приміщення з МФО працівником поліції до відновлення працездатності засобів ОПС.

Вартість охоронних послуг з охорони приміщень:

Приміщення з майном фізичних осіб (квартири у багатоквартирних будинках, що використовуються виключно як житловий фонд та знаходяться у зоні дії груп затримання поліції охорони), від 210 грн. у місяць у залежності від площі.

1. Приміщення з майном фізичних осіб (приватні будинки, що використовуються виключно як житловий фонд та знаходяться у зоні дії груп затримання поліції охорони), розташовані у містах області, від 400 грн. у місяць у залежності від площі.

2. Приміщення з майном фізичних осіб (приватні будинки, що використовуються виключно як житловий фонд та знаходяться у зоні дії груп затримання поліції охорони), розташовані за межами міст області, від 500 грн. у місяць у залежності від площі.

3. Окремі гаражі, підвали та інші приміщення нежитлового фонду, ручні системи тривожної сигналізації — 210 грн. у місяць.

4. Гаражі, підвали та інші приміщення нежитлового фонду, ручні системи тривожної сигналізації, на охоронюваних приміщеннях з майном фізичних осіб (квартирах, приміщеннях та приватних будинках, що використовуються виключно як житловий фонд та знаходяться у зоні дії груп затримання поліції охорони) — 90 грн. у місяць.

Загалом Управління поліції охорони Львівщини надає такі послуги:

– Фізична охорона;

– охорона квартир;

– GPS спостереження;

– реагування

– пультова охорона;

– фізична безпека;

– монтаж засобів охоронно-пожежної сигналізації та відеоспостереження

– терміновий виклик;

– протипожежна сигналізація;

– охорона цінностей.

Поліція охорони – єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені

Законом права й повноваження на озброєну охорону та застосування владних функції щодо правопорушників.

Згідно вимог чинного законодавства України Управління поліції охорони у Львівській області є госпрозрахунковою організацією на самофінансуванні, не отримує жодних бюджетних коштів та утримується виключно за рахунок коштів отриманих за договорами охорони після сплати усіх обов’язкових платежів до бюджету на загальних умовах.

На сьогоднішній день, для утримання цілодобового наряду групи реагування у Винниках в кількісному складі, який би забезпечив виконання покладених на нього обов’язків наявних коштів не достатньо, тому без допомоги влади міста, підприємців й мешканців зберегти наряд поліції охорони буде не можливо.

Для замовлення охорони звертайтесь за телефонами 080, 099, 097, 073 – 050 22 20;

Телефон чергової частини Управління поліції охорони у Львівській області 032-252-30-87

Управління поліції охорони у Львівській області

11.2017