т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.01.2016

Учитель історії ЗОШ «Берегиня» у трійці найкращих солістів фестивалю-конкурсу «З Різдвом у серці»

2016.01.29_gramota_beregynja

Іван Горбаль – вчитель історії загальноосвітньої школи «Берегиня», батько трьох дітей. Цього року його відзначено ІІІ місцем у номінації «Соло» на обласному фестивалі-конкурсі «З Різдвом у серці».

Фестиваль пісенної творчості працівників освіти відбувся у Львівському обласному Будинку вчителя з метою виявлення обдарованих вчителів, працівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Завдання фестивалю – збереження та примноження культурної спадщини українського народу, його традицій, звичаїв та обрядів; утвердження християнських цінностей, національної самосвідомості, почуття патріотизму і любові до рідної країни.

Лариса КУБСЬКА

21.2017