26.04.2016

Учні винниківських шкіл вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії

chaes-3-638

Сьогодні, 26 квітня, учні винниківських шкіл вшанували пам’ять героїв, що загинули під час аварії на ЧАЕС.

У навчальних закладах відбулись лінійки з хвилиною мовчання, перший урок був присвячений історичній довідці та ознайомленні дітей з наслідками та самою аварією на Чорнобильській АЕС.

Усні журнали, виховні заходи та кінолекторії приурочені 30-ій річниці Чорнобильської трагедії відбуватимуться у школах міста й впродовж усього навчального дня.

Нагадаємо, 26 квітня 1986 року в Україні трапилася наймасштабніша техногенна катастрофа сучасності – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Радіоактивними нуклідами в Україні було забруднено понад 2218 селищ і міст з населенням приблизно 2,4 млн. осіб. За офіційними даними загалом внаслідок Чорнобильської аварії потерпіли близько 5 млн. осіб, з них понад 2,6 млн. українців, у тому числі більше 600 тис. дітей.

23.2017