17.10.2018

Учні винниківських шкіл одні з перших переглянули міжнародну трилогію «Моє дитинство»

44185952_324872391649032_3141886972092481536_n

Винниківська міська рада та бібліотека для дітей м.Винник провели кінопоказ міжнародної трилогії «Моє дитинство» у школах міста та у бібліотеці.

В рамках проекту «Моє дитинство» учні переглянули три кіноновели – «Кров», «Мужицький ангел» та «Мій університет», зняті в Україні, Грузії та Італії.

З цікавістю та коментарями діти сприйняли фільм, у якому головними героями є хлопці віком 6, 11 та 15 років. Емоції супроводжували дітей впродовж усіх трьох частин.

Після перегляду кіно, юні глядачі поспілкувалися із авторкою та режисеркою проекту – Іриною Правило, яка розповіла дітям деякі нюанси зйомок, історії акторів та ідею творення трилогії.

Загалом, авторка проекту зазначила, що саме різні країни, різні культури, різні обставини вдало поєднались в історії одного дитинства, а центральною темою трилогії стало становлення особистості.

Зазначимо, що сценарії до фільмів створені за мотивами оповідань Степана Васильченка, Нодара Думбадзе та Ніно Палумбощо.

Проект отримав ряд нагород, серед яких: Золота медаль Національної академії мистецтв України, Орден честі Президента Грузії, Спеціальний диплом 41-го МКФ «Молодість», Золота Медаль Президента Республіки Італія Джорджіо Наполітано “За внесок у розвиток кіномистецтва”, гран-прі Одеського міжнародного дитячого фестивалю “NEXT”.

Share on Facebook11Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2018