13.03.2017

Учасники програми «Школа успішних людей» зустрілись з письменницею Наталею Дев’ятко

WIN_20170313_13_18_05_Pro

Учні 10-х класів шкіл у м.Винники взяли участь у зустрічі з українським прозаїком, перекладачем, журналістом, науковцем, літературним критиком Наталею Дев’ятко.

Спілкування відбулось у актовій залі Винниківської санаторної школи-інтернат сьогодні, 13 березня.

Письменниця представила свої дітища, розповіла про їх написання від ідеї до створення ілюстрацій, зачитала уривки з книги «Скарби примарних островів».

Школярі з цікавістю слухали автора книг та перекладача японського аніме, відносно останнього задавали велику кількість запитань.

На завершення Наталія Дев’ятко озвучила чотири поради майбутнім успішним людям.

Першим правилом було озвучено необхідність вирізняти, що в житті кожного є захопленням, а що є покликанням.

Друге: визначивши, що є саме вашим покликанням, зрозуміти як в цьому реалізуються інші, взяти краще з того, що робили інші у вашій сфері діяльності.

Третє: не лінуватись розвиватись у вибраному напрямку.

«І от якщо ви дізнаєтесь, що є вашим покликанням, дізнаєтесь всю інформацію, яку можливо здобути і свою лінь прожене далеко-далеко, ви в своєму покликанні досягнете всього, що ви побажаєте, – каже п.Наталія. – І четверте: щоб з вами не відбувалось на цьому шляху – не здавайтеся, бо в той момент, коли людина хоче вже здатися, якщо це справді її покликання, повірте, світ цього не допустить!».

За виступ Наталії Дев’ятко подякували директор школи Лілія Свистович та заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Наступна зустріч планується у актовій залі СЗШ №29 у м.Винники.

Травень

25.2018