08.06.2016

Учасники міжнародного проекту “Твори Добро” прибрали помешкання одиноких непрацездатних винниківчан (ФОТО)

20160608_113043

У рамках міжнародного проекту “Твори Добро” на базі Винниківської санаторної школи-інтернат м.Винники молодь з країн-учасників проекту прибрають помешкання та присадибні ділянки одиноким особам

Добра справа — так називається частина програми проекту “Твори Добро”, який уже кілька років поспіль об’єднує та вчить дітей допомагати соціально-незахищеним громадянам.

20160608_105314“Я дуже тішуся такій ініціативі і низько кланяюся організаторам таких заходів, – ділиться враженнями одинока винниківчанка Галина Гукіна, – я сама виховую внучку-сироту, яка закінчила 9 клас нашої винниківської школи, стан здоров’я не дозволяє мені самостійно доглянути за територією будинку і навколо нього”.

П’ять груп учасників проекту відвідали стільки ж помешкань місцевих жителів.

Окрім прибирання помешкань та територій подвір’я і садів, діти фарбували брами, мили вікна, косили траву.

Гуртувалися, співаючи пісень та допомагаючи один одному.

Зазначимо, перелік і місце знаходження одиноких осіб надала Винниківська міськрада.

Share on Facebook21Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2017