12.04.2017

У Винниківському лісі проводять зрізку аварійних дерев та сухостоїв (ФОТО)

20170412_150408

Працівники Винниківського лісництва зрізають сухостої вздовж дороги Львів-Винники.

У Винниківському лісництві ДП “Львівське лісове господарство” видаляють аварійні, сухостійні дерева, вирубка яких проводиться на підставі актів, складених Інспекцією благоустрою м.Винники спільно з Державною екологічною інспекцію у Львівській області та працівниками лісництва.

«Сьогодні ми зріжемо близько 30 аварійних дерев, більшість з яких соснові сухостої, – каже помічник Винниківського лісництва Богдан Гимон. – Після свят очистку дерев при дорозі плануємо продовжити».

Повалені дерева лісничі оперативно прибирають з дороги, не створюючи транспортного колапсу на трасі Львів-Винники.

Супроводжує працівників лісництва та контролює автомобільний рух на ділянках виконання робіт – екіпаж поліції Львова.

Липень

20.2018