28.02.2019

У Винниківському інтернаті стартував науковий практикум із запровадження енергозберігаючих технологій

53169354_309280313111017_1867267732362231808_n

Винниківська міська рада спільно з Малою  академією наук на базі Винниківської санаторної школи-інтернат розпочали науковий проект-практикум із запровадження енергозберігаючих технологій.

В рамках проекту, сьогодні, відбулась перша зустріч із учнями восьмих класів, де дві команди – хлопчача і дівчача, представляли свої проекти використання енергозберігаючих технологій у житті.

Заслухавши доповіді учнів, майстер-клас присутнім дав професор Юрій Дудикевич.

Зокрема, п.Юрій презентував проект утеплення і збереження енергії унікальним способом на прикладі будівлі Винниківської міськради.

Як розповів міський голова Винник Володимир Квурт, завданням зустрічі, і власне проекту, є зацікавлення учнів в участі в групі практичного втілення ідей для вирішення наступних питань:

• Знайти рішення проблеми замокання стін у спортзалі школи;
  • Економія витрат носіїв при ранні та сушінні білизни у школі.

В рамках проекту діти матимуть змогу практично навчитись виготовляти теплові колектори. За свою роботу учні отримають грошову винагороду.

Квітень

22.2019