27.11.2017

У Винниківській санаторній школі-інтернат відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс «Еврика»

20171127_111007

ГО «Школа мрій» та Винниківська санаторна школа-інтернат провели ІІ Всеукраїнський інтелектуальний конкурс для талановитих і обдарованих дітей «Еврика».

У ІІ турі Конкурсу взяли участь 16 учасників зі стількома ж проектами.

Відкрила ІІ тур Конкурсу директор ВСШІ Лілія Свистович:

«Сьогодні в залі сидять ті, ким пишатиметься Україна за кілька років, тому це надзвичайно велика відповідальність для нас.
Тільки той здолає дорогу, хто не боїться вставати при падінні».

Учасники фіналу Конкурсу нагороджені дипломами, п’ятеро – визнані кращими та переможцями конкурсу.

Від імені міської влади, організаторів та учасників привітав заступник міського голови Винник Богдан Шустер:
«Хочу побажати вам натхнення, сили в праці, наснаги до нових звершень, успіхів всім вам».

Конкурс відбувався в 2 тури: подання творчих робіт і документів для участі та презентація обраних робіт перед конкурсним журі.

Зазначимо, Всеукраїнський інтелектуальний конкурс для талановитих та обдарованих дітей «Еврика» – відкритий освітній захід , що проводиться щороку з метою виявлення обдарованих дітей із числа учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності, розвитку їх потенціалу, за сприяння Фонду ІССО (Нідерланди) на базі Винниківської санаторної школи-інтернату.

15.2017