т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.01.2017

У Винниківській санаторній школі-інтернат відбулась Різдвяна мандрівка з гуртом «Коралі»

WIN_20170125_15_59_30_Pro

Гурт автентичної музики «Коралі» колядували народні твори з усіх частин України у Винниківській санаторній школі-інтернат.

Солістки гурту виконали автентичні українські колядки, щердівки, віншували та «водили Козу» разом з учнями школи.

«Ми сьогодні слухаємо чудові автентичні колядки від надзвичайних гостей, які вже точно у нас дома не колядують, а якщо колядують – то дуже рідко, – зазначає директор ВСШІ Лілія Свистович. – І для того, щоб це все не пропало і діти почули, наскільки багата наша українська мова, українські традиції ми запросили цих чарівних людей, які знає не тільки вся Україна, а й за кордоном».

Як розповіла дітям етномузикознавець, учасниця гурту Лариса Лукашенко, усі колядки зібрані колективом у експедиціях, часто в екстремальних умовах: «І у мандрівці на байдарці по річці, і на велосипедах, і автівкою, у дуже глухих селах, переживаючи різні пригоди».

Юні винниківчани, під час музичної Різдвяної мандрівки Україною, побували на Гуцульщині, Бойківщині, Підляшші, Поліссі, Чернігівщині, Полтавщині та Дніпропетровщині.

17.2017