т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.06.2016

У Винниківській міськраді відбулась зустріч мешканців району забудови “Квартал Плюс” із забудівельником

20160617_125246

Представники забудівельника, ЛЕС, ТОВ “ТеплоБудЕксперт” та мешканці району забудови “Квартал Плюс” спілкувались у присутності депутата ВМР Володимира Почаєвця і представника контролюючої сторони – заступника міського голови Винник Михайла Мамута

Зустріч відбулась сьогодні, 17 червня.

Електропостачання, тарифи та розвід електроенергії — багаторічні проблемні питання мешканців району наближаються до логічного завершення.

“Технічна документація виготовлена і погоджена у Львівобленерго, є повна комплектація обладнання ТП, про що повідомив виконавець ЛЕС, – підсумовує Михайло Мамут, – сторони обговорили алгоритм передачі ТП на баланс Львівобленерго та набуття права власності. Щодо фінансових питань, то директор ЖБК “Винники-2” Іван Лободяк зобов’язався зробити необхідні проплати уже до 1 липня”.

Наступна нарада зацікавлених сторін району забудови “Квартал Плюс” відбудеться 5 липня у приміщенні Винниківської міськради.

Share on Facebook0Share on Google+2Tweet about this on Twitter

Серпень