26.02.2016

У Винниківській бібліотеці з’явиться громадський простір

s68265718

Винники матимуть свій громадський простір, який локалізуватиметься у частині приміщення бібліотеки-філії № 34 для дорослих.

Про це повідомив заступник міського голови Богдан Шустер «Бачення створення громадського простору у бібліотеці зумовлене практичністю та зацікавленням молоді у таких об’єктах. Це те місце, де відбуватимуться зустрічі з молоддю, тематичні літературні вечори, соціальні проекти, а також розташовуватиметься волонтерський корпус при Молодіжній раді Винник» – розповів він.

«Однак, для забезпечення гідних умов, необхідно провести відповідні ремонтні роботи приміщення бібліотеки, з чого міська рада й розпочала» -наголосив Шустер.
Ремонтні роботи в бібліотеці вже розпочались.

Винниківською міськрадою було укладено договір з підрядною організацією, яка стала виконавцем поточних ремонтних робіт приміщення бібліотеки на вул.Галицькій, 49.

Загальна вартість робіт сягатиме близько 88 тис. грн. Ремонт включатиме в себе обробку внутрішніх стін, відкоси, оздоблювальні та електромонтажні роботи, встановлення санвузла.

14.2017