16.09.2016

У Винниках звання почесного громадянина міста присвоюватимуть за прийнятим положенням

13499895_1704729883077755_62248708_o

Депутати Винниківської міськради затвердили «Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Винники»».

Відповідне рішення прийнято 15 вересня на третьому пленарному засіданні сесії ВМР.

Згідно тексту положення звання надається за тривалі зусилля, що увінчалися вагомим успіхом на користь міста і його мешканців, сприяли підняттю престижу м.Винники. «Званням можуть бути нагороджені громадяни України та іноземці з метою морального стимулювання їх діяльності і засвідчення видатних особистих досягнень», – йдеться у положенні.

Звання «Почесний громадянин міста Винники» присвоюється рішенням Винниківської міської ради щорічно не більше, ніж двом особам.

Почесному громадянину міста Винники вручається диплом, нагрудний знак, посвідчення.

Відомості про нагороджену особу заносяться до Книги пошани міста Винники.

Одним із пунктів Положення визначено, що за рішенням міської ради, вулицям міста можуть бути надані імена Почесних громадян міста Винники.

Рішення зачитала голова комісія з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики, депутат ВМР Софія Маркевич.

Нагадаємо, що на урочистому засіданні сесії Винниківської міськради 24 серпня звання «Почесний громадянин міста Винники» отримав письменник Юрій Винничук та шахіст Олександр Бєлявський.

Share on Facebook9Share on Google+0Tweet about this on Twitter

13.2017