16.09.2016

У Винниках земельна ділянка близько 1,3 га стане територією парку по вул.Родини Маркевичів

20160915_103514

Рішенням Винниківської міськради виконкому ВМР надано земельну ділянку площею 1, 2675 га у постійне користування парку по вул.Родини Маркевичів.

Відповідне рішення прийнято на черговому пленарному засіданні сесії ВМР 15 вересня.

«Сподіваюсь, що уже найближчим часом, ми матимемо оформлений акт на міський парк. Тобто, ми задекларуємо, що ця земля не підлягає забудові котеджами, не підлягає роздачі земельних ділянок, це буде повністю міська територія», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

Згодом у рішення планують внести зміни, оскільки на згаданій території розташована приватна будівля.

Нагадаємо, 15 липня, на пленарному засіданні Ради достроково розірвано договір оренди землі гр.Уваровій.

Share on Facebook12Share on Google+0Tweet about this on Twitter

14.2017